KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16152100
nr 1615 2100
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Träsnitt, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 11/25, daterad -44. Bildmått: 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:17:31
21/4 14:45:55
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson